Bugün sizlere ülkemizde henüz yeni yeni meşhur olmaya başlayan whatsaround isimli resim çekme uygulamasını tanıtacağım.

Whatsaround nedir diye soracak olursanız , bu uygulama aynı İnstagram gibi bir uygulama olup online fotoğraf çekme uygulamasıdır. Bu uygulama da uygulama dışı çekilmiş fotoğraflarınızı paylaşamıyorsunuz fotoğraf çekmek için uygulamaya giriş yapıp online olarak paylaşmanız gerekiyor.

Gelelim whatsaround uygulaması ile para kazanma konusuna, öncelikle tıklayarak kayıt olma sayfasına gidiyorsunuz. Kayıt olmak çok basit o yüzden kayıt olma konusunu anlatmayacağım.

KAYIT WHATSAROUND

Kayıt olduktan sonra iOS yada Android özellikli telefonunuza uygulamayı indirip kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Daha sonra sürekli fotoğraf çekip paylaşımlarda bulunuyorsunuz . Özellikle güzel bir resim çekmenize gerek yok her an herşeyi çekebilirsiniz zaten çektiğiniz anda göreceksiniz ki 20 30 beğeni gelecek işte para kazanma konusu burada devreye giriyor beğeni sayınız arttıkça daha çok kazanacaksınız. Puanlama yolu ile kazanacaksınız puanınızı arttırmak için sabırlı olmanız gerekiyor daha sonra bu puanlarla PayPal aliexpress android market iOS market gibi yerlerde harcama yapabilirsiniz. Evet kazanmak zor ama oturduğunuz yerde zaten fotoğraf çeken biriyseniz bu fotoğraflarınız size iki üç ay sonra bir miktar kazandıracaktır.

Whatsaround nedir whatsaround ile para kazanma sorusuna cevap verdik. Yorumlar kısmında kafanıza takılan şeyleri paylaşabilirsiniz. Burdan birbirimize destek olabiliriz.

site adresi

https://www.whatsaround.com/

Whatsaround Nedir , Fotoğraf çekerek para kazanın

Whatsaround Nedir , Fotoğraf çekerek para kazanın” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir