Merhaba efendim özlediniz mi ? ben sizi çok özledim… tamam tamam kızmayın konuya giriyorum; website açarak nasıl para kazanılır diye bu günlerde merak ediyorsunuz değil mi ? Bence merak etmeye devam edin çünkü bu işte büyük paralar var. Tabi ben kazanamadım ama tembelliğimden ve sabırsızlığımdan. Bu arada size can alıcı kilit anahtarı söyledim: tembel değilseniz ve sabırlıysanız en geç 2 yıl içinde cebinize 1 500 tl civarı girmeye başlıyacak. tabi bu rakam sitenizin ilgili olduğu alana göre 5000 tl de olabilir 1000 tl de olabilir.

Tabi siz konuya çok yabancıysanız şöyle düşüneceksiniz: ”bir site açayım günde 100 tane konuyu başka siteden kopyalar siteme eklerim 2 3 ay sonra para kazanırım” Efendim böyle düşünüyorsan yüz sene günde yüz içerik eklesen de sitene bir kişi bileme girmez 🙂 Neden mi çünkü google efendi kopyala yapıştır usulü gelişen sitelere hiç kıymet vermemektedir ve arama sonuçlarında göstermediği gibi sitenizi banlayabilmektedir.

Peki ne mi yapacaksınız ? Yapmanız gereken şey örneğin moda ile ilgili bir websitesi açtınız ve bu websitenize wordpress yüklediniz bütün eklentilerini vs kurdunuz. İşte olay burda başladı :

1-sitenize kendi yazdığınız içerikleri ekleyeceksiniz

2-daha önce hiç bir yerde yayınlanmayan makaleleri satın alıp sitenize düzenli ekliyeceksiniz ( bu işi yapanlar var )

3- yeni çıkmış bir kitap alıp kitaba bakarak sitenize ilgili konuları ekliyeceksiniz.

Evet değerli zengin olma hayali kuran arkadaşım yukarda yazdıklarımda 1. seçenek en garanti olanıdır. El emeği göz nurudur ve bereketlidir.

Daha söylenecek çok şey var ama bilmen gereken en önemlisi bu işler birden bire olacak şeyler değil

Kısaca özetlersek 2 yılını vereceksen sabırlıysan burdan ekmek kazanabilirsin üstelik başka işte çalışman da buna engel olmaz . İşten geldiğinde 1 buçuk saatini ayır ve günde 2 yazı eklemeye çalış gerisi zamanla gelecektir.

Son söz: seo olayını araştır ünlü blog yazarı musaozsari.com  sitesini tüyolarını incele. Kolay gelsin. Ben buradan her zaman yardımcı olmaya çalışırım.

Website açarak nasıl para kazanılır ?

Website açarak nasıl para kazanılır ?” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir