Sunexpress bitiş tarihi nedir diye soru sorulduğunuzun farkındayım. Peki neden çünkü ben de daha iki gün öncesine kadar bunu bilmiyordum.

Sunexpress bitiş tarihi konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle sunexpress firmasından online bilet aldıysanız uçuş saatinize 24 saat kala online check in yapmanız gerekmektedir, ya da bizzat havalimanında bunu 1 saat kala yapabilirsiniz.

Siz internetten checkin yapmaya karar versiyseniz karşınıza bir takım bilgileri doldurmanız için form çıkacaktır, bunlarda en fazla kafanıza takılan ne olduğunu bilemediğiniz bitiş tarihidir. Eğer ki eski kimliğe sahipseniz bu kimlikte veriliş tarihi yazar fakat bitiş tarihi yazmaz. Peki ne yapacaksınız?

Evet sorunuzun cevabı; Kendim bizzat müşteri hizmetlerini alarak bu kısma hangi tarihi yazmam gerektiğini sordum, ve müşteri hizmetleri personeli bu tarihe uçuş tarihinden iki üç gün sonraki tarihi yazabileceğimi söyledi, ben de aynı şekilde 4 Aralıkta uçuşum vardı 7 aralık olarak yazdım. Misal uçuş tarihiniz 04.12.2019 ise bitiş tarihine 07.12.2019 yazabilirsiniz.

Ben bu şekilde yaptım ve uçuşumu sorunsuz gerçekleştirdim, Biniş kartınızı online aldıysanız havalimanında sıraya girip beklemenize gerek yok , telefonunuzdan barkodu okutarak uçağa geçiş yapabilirsiniz. Umarım faydalı olmuştur. İYİ UÇUŞLAR 🙂

Sunexpress checkin bitiş tarihi nedir ?

Sunexpress checkin bitiş tarihi nedir ?” üzerine 4 düşünce

 • 15 Aralık 2019, 07:38
  Kalıcı bağlantı

  Daha tam olarak Türkiye’ye oturtamamışlar sistemlerini. Bazı ülkelerde kimlik kartlarının bitiş tarihi var galiba.

  Cevapla
 • 12 Temmuz 2020, 14:20
  Kalıcı bağlantı

  Bende aynı şekilde emin olmak için müşteri hizmetlerini arayıp konustum, eski kimlik kullanıyorsanız uçuştan bir gun sonrasını yazabilirsiniz bitiş tarihi olarak. Uçagım 13 temmuzdu 14 temmuz yazdım kabul etti sorun olmadı.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir