Merhaba değerli ziyaretçiler ve kısmetse olur yarışması izleyicileri. Kendini gerçekleştirmek konulu yazımızda bu yarışma programında damat adayı olan şahin hakkında konuşacağız. Sizin de dikkatini çekti mi şahin çok pasif ve kendi düşüncelerini ifade etmekte zorlanan bir şahıstır. Bunun üstüne hayır deme kabiliyeti olmamakla birlikte diğer arkadaşlarının her dediğini yapma eğiliminde olan bir şahıstır. Elbette şahin kardeşimizi bu karekterinden dolayı eleştirmiyorum yani ne diyebilirim ki ezilmeyi seviyorsa ? Asıl mesele şahin’in kendini gerçekleştiremeyen pasif olan insanların kendi yolunu bulmaları için şşahinin iyi bir örnek olacağıdır .

Hem şahin pasif diyorum hemde size rnek gösteriyorum değil mi gülün 🙂 Sayın arkadaşlarım özellikle kendini gerçekleştiremeyen ortamlarda kendini ifade edemeyen kimseyi kıramayan insanlar bu yazımı okusunlar eminimki çok şey elde edeceklerdir.

Şimdi biz bu adamı izlediğimizde ki ben bu yıl hiç bir blümünü kaırmadım belki bir iki tanesini izlememişimdir… İzlediğimizde şahin ilk geldiğinden beri sürekli sessizlik içinde . Ha söz gümüşse sukut altındır ama sessiz olduğu gibi çekingen ve ifade edememe sıkıntılarından dolayı o söz bu portre için geçerli olmuyor.

Şimdi şahin kardeşim sakın bana güvenme kırılma senin gibi sıkıntısı olan binlerce insan var benim amacım bu insanların kısmetse olur yarışmasını baştan sona izleyerek ( senin olduğun bölümleri ) kendini izlemeleridir.tamam

Evet değerli ziyaretçilerim eğer yukarda bahsettiğim gibi sıkıntılarınız varsa açın programı ilk bölümünden itibaret oturun izleyin. Şahinin diğer damat adayları karşısındaki yerini izleyin. Ona her istediğini yaptıran damat adaylarını da izleyin dikkat ederseniz hiç birşey yokmuş gibi davranıyorlar oysaki şahine en ufak gel git sözlerini kendileri için söylendiğini duysalar neler neler derler…. Her neyse izleyin ve görün kendi aynanıza bakın ve artık kendinizi gerçekleştirmek için byük adımı atın HAYIR demesini öğrenin kendinize bir milat belirleyin eski benliğinizi söküp atın. Göreceksiniz ki bu kadar basit şeyleri içinizde yaşamadığınızdan dolayı çok mutlu olacaksınız… İk etapta zorlanabilirsiniz çünkü kendinizi olumlu yönde değiştirme süreci içine gireceksiniz. Çevreniz sizi uysal saf tanıdığından onlarda zorlanacak aranızda tartışmalar çıkacak … Ama zamanla hallolacak yeterki edep ahlak adalet dürüstlük ölçülülük konusunda dikkat edin. yeri ve zamanını iyi bilin

Yorumlarınızı yazarsanız bu konuda kendimizi daha da geliştirme fırsatı bulabiliriz.

Kısmetse olur ”Şahin” ve kendini gerçekleştirmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir