Şimdi adsense ile para kazanmak diye birşey duymadım demeyin çünkü şimdiye kadar duymadığınız için pişman olacaksınız. Şaka bir yana internette para kazanmanın en önemli yollarından birisi google adsense ye kayıt olup kendi sitemizde reklam yayınlamaktır. Google gibi bu işi yapan bir çok firma var ama şimdilik google bu konuda lider durumda bulunmaktadır.

Eğer bir web siteniz var ise ve sitenize en az 100 kişi giriyorsa siz de para kazanmaya başlamak için adım atabilirsiniz. Sitenizin konusuna ve o konuya göre sitenizde çıkan reklama göre kazancınız değişkenlik gösterir ama bilinmesi gereken şey sitenize gelen ziyaretçi oranı ile kazanacağınız paranın doğru orantılı  olduğudur.

Adsense ile para kazanıyorum diyebilmek için çok emek sarfetmeniz gerekmektedir . Öyle havadan olmuyor bu işler seo konusunu öğrenmelisiniz vs…

Eğer sitenize günde 10 bin kişi girerse artık o site iyi kötü ev geçindirmeye başlamıştır demektir. Tabi dediğim gibi sitenin konusu vs hep etkiler.

ADSENSE

Adsense konusunda söyliyeceklerim bu kadar . Eğer siten varsa girenler varsa duma başvur sen de kazan. Buradan ben size başvuru aşamasında her türlü yardımı sağlarım yeter ki yorum kısmına sorununuzu yazın.

 

Adsense ile para kazanılır mı ?

Adsense ile para kazanılır mı ?” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir