Eleaf istick pico 75w detaylı inceleme ve kullanıcı yorumları

Her gün bir şeyi deniyor ve tecrübe sahibi oluyoruz. Bu defa eleaf istick pico isimli elektronik sigarayı denemeye ve kullanmaya karar verdim.

Çok nargile içen birisi olarak nargileden uzaklaşıp elektronik sigarayı tercih edeceğim. Geçenlerde bir tane denedim yaban mersini aromalıydı hoşuma gitti. Elektronik sigara dediğime bakmayın en az bir nargile kadar duman çıkarıyor aroması da fena değil.

Bu nedenlerle araştırma içine girdim ve başlangıç için hatta ileri seviye olarak da kullanılan Eleaf istick pico isimli aletin en uygun olduğuna karar verdim. Fiyat performans olarak da en iyisidir. Bu cihaz hakkında yapılmış yüzlerce inceleme ve yorumlar bulunmakta şikayet ise çok çok az durumdadır o şikayetler de kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır.

Tabi cihaz şuan elimde bulunmamaktadır elime geçince ancak o zaman sizlere gerçek bir inceleme mesajını bu konuya ekliyeceğim. Cihazın fiyatını çok araştırdım fakat Türkiye’de fiyatın çok pahalı olduğunu gördüm, yurtdışında tam kit yedekleriyle 39 dolar, bunun üzerine aliexpress sitesinden yani yurtdışından spariş ettim tahminen 25 gün içinde cihaz elime ulaşacaktır tabi gümrüğe takılmazsa 🙂

Yurtdışı spariş konusunda da sizlere aldığım yeri söyliyeceğim tabi cihaz elime sağlıklı bir şekilde ulaşırsa 🙂

Ayrıca cihaz güncellenebilir özelliğe sahip bu konuda da yardımcı olacağım

Bu cihazı kullanan değerli misafirlerimden özellikle rica ediyorum bilmediğimiz püf noktaları bu konu altına cevap olarak yazsınlar. Bilgi paylaşımında bulunalım.

Aroma konusuna gelirsek henüz tecrübem yoktur ama denediğim aromaları sizlerle paylaşacağım hatta bir müddet sonra kendim üreteceğim likiti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cihaz özellikleri

  1.  Uygun kullanım ve taşınabilirlik.
  2. değiştirilebilir 18650 Cep:
  3. TC-SS ve TCR Mevcut Modları: 75 W/80 W maksimum çıkış ve değiştirilebilir VW/Bypass/TC (Ni, Ti, SS, TCR) modları.
  4. benzersiz Alt Tasarım: 8 altındaki havalandırma delikleri daha iyi ısı dağılımı ve ayar düğmeleri içindir.
  5. Anti-aşınma: Güçlü aşınma direnci ve yüksek adaptasyon.

 

GÜNCELLEME

ARKADAŞLAR KARGOM GÜMRÜĞE TAKILDI GERİ GİDİYOR TÜRKİYEDEN ALACAĞIM MALESEF 🙁 

Detaylar için takipte kalınız

GÜNCELLEME 2

Sparişi verdim yarın elimde olacak diye tahmin ediyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız likit tavsiyelerinizi beklerim 🙂

 

Fikrini yazabilirsin